O nas

Kim jesteśmy?

_DSC6876 kopia

Przychodnia Lekarska przy ul. Nowolipie 31 to przychodnia z wieloletnią tradycją. Istnieje od 1955 roku, znalazła swoje miejsce w jednym z pierwszych budynków wybudowanych na gruzach Getta na Osiedlu Muranów i sprawowała opiekę medyczną nad mieszkańcami tego Osiedla. Położenie przychodni czyni ją szczególnie dostępną dla Pacjentów zamieszkałych w różnych częściach Warszawy. Przychodnia przechodziła różne okresy rozwoju, początkowo była przychodnią rejonową, w której udzielali świadczeń opieki zdrowotnej lekarze interniści oraz lekarze specjaliści. Obecnie świadczy usługi w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla 6 000 zapisanych pacjentów.

Dziesięć lat temu została generalnie wyremontowana. Nadano jej nowy kameralny wizerunek, wyposażono w nowy sprzęt oraz przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Jest kameralna i mała, dlatego też każdy pacjent jest znamy i przez to ważny.

Nasze usługi

Podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) mieści się na parterze przychodni. Umawianie na wizytę do lekarza odbywa się osobiście w Biurze Obsługi Pacjenta lub telefonicznie:
tel. nr 22 150 10 10  oraz za pośrednictwem strony: http://zozwola.pl/uslugi-online/ lub nowolipie@zozwola.pl

Integralną częścią każdej poradni POZ naszego Zakładu jest gabinet pielęgniarki POZ (zabiegowy) oraz punkt pobrań.

Kierownictwo

Do korzystania ze świadczeń zdrowotnych w Przychodni Lekarskiej przy ul. Nowolipie 31 zapraszają kierownik przychodni dr Elżbieta Wardęcka oraz przełożona pielęgniarek mgr Jolanta Brzeg.